Teklif Formu

Bu alandan, atölyelerimizde verdiğimiz hizmetler hakkında bilgi talebinde bulunabilir ve teklif isteyebilirsiniz. 5 - 20 dk. arasında dönüş sağlıyoruz.

Ücretsiz Alan

Bu alanda, Zeze Atölye’nin yaratıcı ekibi arafından oluşturulan ücretsiz kaynakları bulabilir, bu kaynakların çoğalması için bizi Patreon üzerinden destekleyebilirsiniz.

 

ankara kurumsal site tasarımı
ankara kurumsal kimlik tasarım firması

Yaratıcı Fikirler Serisi

Harika Zeze Atölye ekibinin, beyin fırtınalarına tanıklık edeceğiniz bu alanda, yaratıcı fikirlerle dolu dijital dünya ve tasarım ile ilgili e-kitaplar bulabileceksiniz. Farklı zamanlarda oluşturulmuş e-kitaplarımızın bir kısmına ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Aşağıdaki yayınlanmış e-kitaplarımıza hemen şimdi göz atın!

Marka Kimliği Rehberi

Markanızı yaratmak için oluşturduğumuz bu rehber, ‘Marka Temelleri’ olarak adlandırdığımız yapılacaklar listesini içeriyor.

Bu rehber bugün ki dijital çağda markanızı konumlandırmanıza ve yapmanız gerekenler için yola çıkmadan yanınızda bulundurmanız gereken önemli bir yol haritası!

Çerçeve Rehberi

Çerçeve Rehberi, Dükkan Zeze’de sunduğumuz harikulade tabloları üretirken düşündüğümüz bir fikirdi. Yaratıcı ekibimizin detayları hem teorik hem de pratik olarak uygulamaya dönüştürmesiyle bu harika rehber ortaya çıktı.

Evinizdeçerçeve asarken ne gibi pozisyonları kullanıyorsunuz? Hassas aralık ölçülerine dikkat ediyor musunuz? Dekorasyonunuza uyum sağlaması için ne gibi kurallara dikkat ediyorsunuz?

Bu soruların hepsini bu e-kitap’ta bulabileceksiniz!

Anasayfa Tasarımı

Web siteniz için en büyük arzunuz arama motorlarında görünür olmak değil mi? İşte bu sorunun cevabını zahmetsiz bir şekilde uygulamak isterseniz bu rehber tam size göre!

SEO kuralları çerçevesinde bir anasayfa tasarımı nasıl olmalı? Hangi tasarım elemanı, içerik, görsel ya da video nerede olmalı? Anasayfada neler olmalı?

Bu soruların cevapları, yaratıcı ekibimiz tarafından oluşturulan bu diyagramın içerisinde!

ankara web site tasarımı

Patronumuz olur musunuz?

Söylediğimiz gibi biz klişe tasarım ajanslarına benzemiyoruz! Kurulduğumuz günden beri kullanıcılarımıza ve müşterilerimize faydalı ve bilgi dolu içeriklerle destek olduk ve olmaya devam ediyoruz! Bu harikulade kitapçıkları hazırlamamızda bize yardımcı olmak isterseniz Patreon üzerinden bizi destekleyebilirsiniz. Böylece yaratıcı fikirler atlasımızı sizinle daha kolay bir şekilde paylaşabiliriz. Tek yapmanız gereken ‘Become a Patron’ butonuna tıklamak!

İşte bu kadar basit!