Telif Hakkı

 

Telif Hakkı 2020 © Zeze Atölye Tüm Hakları Saklıdır.

Metin, resim, grafik, ses, animasyon ve videoların yanı sıra bu internet sitesinde yapılan düzenlemeler, telif hakkı ve diğer koruma yasalarına tabidir.

Bu internet sitelerinin içeriği ticari amaçlarla kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez veya üçüncü şahıslara verilemez. İnternet sitesindeki resimlerin bazıları üçüncü kişilerin telif hakkına tabidir.

Sitedeki bütün içeriğin sahibi Zeze Atölye’dir. (Kısaca “Zeze”) Sitedeki bütün fikir hakları (telif hakları ve komşu haklar dahil) Zeze ve/veya içinde çeşitli kuruluşların da bulunduğu içerik ortaklarına aittir ve ait olmaya devam edecektir. Site içeriği Kullanım şartlarında belirtilen sınırlar dışında kullanılamaz.

Kullanıcılar kişisel kullanım için site içeriğini bilgisayarlarına indirebilir veya kopyalayabilir. Bu izin, indirilen veya kopyalanan içerikle alakalı her tür kaynakça, telif veya sahiplik bilgisinin korunduğu durumlarda geçerlidir. Kullanıcılar site içeriğinden aldıkları her kopyaya bu bilgiyi dâhil etmek zorundadır.

Kullanıcılar site içeriğine ekleme veya içerikte bir değişiklik yapamaz. Site içeriği kullanıcılar tarafından dağıtılamaz, pazarlanamaz, tekrar basılamaz ya da herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz. Kullanıcıların yukarıda sayılanlardan herhangi birini yaptığı durumlarda, Zeze ve üçüncü kişi ve kurumlar hukuksal yollara başvurma haklarını saklı tutar.

Şirket Bilgileri

Zeze Atölye

Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Blv, Tepe Prime No:266 A Blok D:18 Çankaya/ANKARA

Vergi Dairesi: Maltepe

Vergi Numarası: 1030307711

 

 

İletişim

0(312) 945 27 39

bilgi@zezeatolye.com

 

İçerik Sorumlusu

Cem Çetin

Web Tasarım & İçerik Geliştirme