Teklif Formu

Bu alandan, atölyelerimizde verdiğimiz hizmetler hakkında bilgi talebinde bulunabilir ve teklif isteyebilirsiniz. 5 - 20 dk. arasında dönüş sağlıyoruz.

Telif Hakkı

Telif Hakkı 2022 © Zeze Atölye Tüm Hakları Saklıdır.

Metin, resim, grafik, ses, animasyon ve videoların yanı sıra bu internet sitesinde yapılan düzenlemeler, telif hakkı ve diğer koruma yasalarına tabidir.

Bu internet sitelerinin içeriği ticari amaçlarla kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez veya üçüncü şahıslara verilemez. İnternet sitesindeki resimlerin bazıları üçüncü kişilerin telif hakkına tabidir.

Sitedeki bütün içeriğin sahibi Zeze Atölye’dir. (Kısaca “Zeze”) Sitedeki bütün fikir hakları (telif hakları ve komşu haklar dahil) Zeze ve/veya içinde çeşitli kuruluşların da bulunduğu içerik ortaklarına aittir ve ait olmaya devam edecektir. Site içeriği Kullanım şartlarında belirtilen sınırlar dışında kullanılamaz.

Kullanıcılar kişisel kullanım için site içeriğini bilgisayarlarına indirebilir veya kopyalayabilir. Bu izin, indirilen veya kopyalanan içerikle alakalı her tür kaynakça, telif veya sahiplik bilgisinin korunduğu durumlarda geçerlidir. Kullanıcılar site içeriğinden aldıkları her kopyaya bu bilgiyi dâhil etmek zorundadır.

Kullanıcılar site içeriğine ekleme veya içerikte bir değişiklik yapamaz. Site içeriği kullanıcılar tarafından dağıtılamaz, pazarlanamaz, tekrar basılamaz ya da herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz. Kullanıcıların yukarıda sayılanlardan herhangi birini yaptığı durumlarda, Zeze ve üçüncü kişi ve kurumlar hukuksal yollara başvurma haklarını saklı tutar.