Geleceği Birlikte Tasarlıyoruz.

Zeze Atölye, Türkiye’de ki tasarım stüdyolarına farklılık katmak ve belirli bir yaratıcılık düzeyi oluşturmak üzere Ankara’da kuruldu.

 Müşterilerimizden gelen brifinglerin bizi yönlendirdiği her alana giderek ya da girerek, geleneksel ve alışılmadık medya (Sosyal Medya, İnternet Evreni, Dijital Dünya, vs.) düzenlerine kavramsal ve zanaat becerilerimizi ekleyerek yeni ve özgün tasarım süreçleri oluşturuyoruz.

Dört Aşamalı Tasarım Yaklaşım Modeli™

Verdiğimiz tüm hizmetler için geçerli olan bu yaklaşım, Zeze Atölye’nin harikulade ekibi tarafından oluşturulmuştur. Müşterilerimizin isteklerine yönelik en iyi sonucu almaları için oluşturulan bu yaklaşım modeli, tüm hizmetlerimiz için uygulanan bir proje çözüm çerçevesidir.

Müşterilerimize modeli anlatmak yerine kurduğumuz “Ortak Proje Yönetim” sistemine onları dahil ederek, projenin her aşamasında bilgi sahibi olmalarını sağlarız.

araştırma

Yaratıcı ve özgün bir projeye başlamadan önce, kapsamlı bir arkaplan araştırması yaparız. Hedeflerinizi, hedef kitlenizin ihtiyaçlarını ve proje beklentilerini anlamak için sizinle görüşür, ek bilgi toplamak için pazar, müşteri ve rekabet üzerine araştırmalar yaparız.

tasarım

İlk aşama sonrası belirttiğiniz kavramlarda hemfikirsek, tasarım çalışması için çarklar dönmeye başlar. Tipik olarak, temel yaratıcı fikirlerimize odaklanmadan önce birkaç farklı yaratıcı yaklaşım belirleriz. Proje gereksinimlerini ve belirlenen öncelikleri her tasarım kararının merkezinde tutarız.

uygulama

Zeze Atölye, nihai tasarım elemanlarını ortaya koymak için sizinle birlikte çalışır, incelemeniz için taslak çıktılar üretir ve herhangi bir tasarım elemanı üretime geçmeden önce isteğinizin tam olarak yansıtıldığından emin oluruz. Kalite standartlarınız elde edildiğinde, tasarım elemanlarınızı nihai üretim için hazırlarız.

değerlendirme

Uygulama sonrası projenin sonucunu değerlendirmek için sizinle iletişime geçeriz. Sadece süreçlerimiz ve tasarımlarımızla ilgili görüşlerinizi değil, aynı zamanda müşteri ve çalışanlarınızdan aldığınız geri bildirimleri de duymak isteriz. İstendiği takdirde hedef kitlenizin isteklerine yönelik daha kapsamlı analizler yaparız.

Manifesto

Zaman ve mekan değişimi, farklılıklar ekseninde düşünceleri şekillendirir. Zaman algısı ve insan ilişkileri sanatçı ve zanaatkarın yaratıcılığının gelişimine ve özgünlüğüne katkı sağlamalıdır. Hayatta ki farklılıkların; kavramlar üzerinde anlam bütünlüğünü zenginleştirdiğine ve daha özgün fikirler ortaya çıkardığına inanıyoruz. Ürettiğimiz bütün çalışmalarımızın kültür dağarcığımız ve farkındalık bilincimiz ile toplum düzenine verdiğimiz cevaplar olduğunu düşünüyoruz. En zorlu yaratım aşaması ve özgünlüğün; yaratıcı ve etkili hikaye anlatma ögelerini barındırması gerektiğine inanıyor, bıraktığımız ayak izinin kalıcı olacağına olan inançla tasarlıyoruz.

Ayrıntılara takıntılıyız!

Yaptıklarımız dışarıdan sizin için zahmetsiz görünebilir. Sadece basit bir iş görüntüsü veriyor olabiliriz.

Üstlendiğimiz işin en önemli özelliklerinden biri; dijital varlığını “dengeleri bozmak ve liderliği üstlenmek” üzerine kurmak isteyen markalarla çalışmak. Bu tamamen bir konsept gerektirir. İşte biz bunu yapıyoruz!

Markanızın hikayesini birlikte oluşturmaya oldukça önem veriyoruz. Diğer tasarım şirketlerinden bizi ayıran en önemli özellik; yaratıcı tasarım konseptini, konusunda uzman olan içerik yazarları, web tasarımcılar ve tasarım profesyonellerinden oluşan bir ekiple yaptıklarımızın tamamını atölyemizde tasarlıyoruz!

Web Tasarım

Dijital dünyanın en son trendlerine uygun web site tasarım model ve uygulamaları

Marka Kimliği

Markayı bütün yönleriyle ele alıyor ve ona uygun bir kimlik inşa ediyoruz. Markalama + Logo Tasarımı

l

İçerik Geliştirme

Dijital varlığınıza değer katarak etkili ve sonuç odaklı içerik ve metin üretimi gerçekleştiriyoruz.

Sosyal Medya Tasarımları

Sosyal Medya sayfanıza ve markanızla bütünleşik içerik üretimi (tasarım+metin) gerçekleştiriyoruz.

h

Dijital ve Masaüstü Yayıncılık

Basılı ve dijital mecrada ihtiyaç duyduğunuz; şirket materyalleri, sunum tasarımları (keynote, powerpoint), katalog, broşür, e-kitap, vb.

Ürün Tasarımı

Farklı tasarım ve dekorasyon ihtiyaçlarına yönelik dijital ve fiziksel ürün tasarımı oluşturuyor, Dükkan’da satışa hazır hale getiriyoruz.

İletişim Önemli

Sohbeti çok seviyoruz!

Zeze Atölye

İletişim

Tepe Prime No:266 A Blok No:18

Çankaya, ANKARA

+90 312 945 27 39

bilgi@zezeatolye.com